Buna ziua!am si eu o intrebare sunt moldoveanca si sotul meu e roman traim in Romania si avem nunta pe 9 martie aiic in Romania cum pot sa-mi invit si eu prietenii si rudele la nunta???ce trebuie sa fac pentru asta?si e necesar ca fiecare invitat sa aiba cite 500 de euro in cont?mersi mult




Задать вопрос