Buna ziua , am si eu o intrebare , miam deskis o viza pentru Romania viza este turistica , adica ma invitat cineva , si mia facut invitatia pe trei luni dar viva miau eliberato pe 15 zile , dece ??? si inca o intrebare , daca am viza pe 15 zile si este valabila pina in luna aprilie , pot sa imi deskid o alta viza pe baza contractului de munca in Romania ??? sau va trebui sa atept pina expira viza de 15 zile in aprilie




Задать вопрос