ОТВЕТИТЬ НА КОММЕНТАРИЙ

Anonymous
viza Romania

Buna ziua , am si eu o intrebare , miam deskis o viza pentru Romania viza este turistica , adica ma invitat cineva , si mia facut invitatia pe trei luni dar viva miau eliberato pe 15 zile , dece ??? si inca o intrebare , daca am viza pe 15 zile si este valabila pina in luna aprilie , pot sa imi deskid o alta viza pe baza contractului de munca in Romania ??? sau va trebui sa atept pina expira viza de 15 zile in aprilie

Ответить

CAPTCHA
Просим вас ответить на вопрос во избежания СПАМ-а
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.