buna ziua eu sunt de cetatenie moldoveanca....am un prieten in Gemania,dar el din anumite motive nu poate sa-mi faca chemare.noi dorim sa ne casatorim in Germania.Intrebarea este:parintzii lui pot sa-mi faca chemare mie ca penru nora?shi de care viza e nevoie,daca da?shi e obligatoriu eu sa cunosc limba germana?sau datzim va rog vreun numar de telefon unde ash putea sa ma konsult. multzumesk anticipat.




Задать вопрос