am viza eliberata de Ambasada Austriei in Moldova....a fost eliberata pentru un an....e valabila pina in noiembrie....a fost eliberata pentru deplasare de serviciu, a durat doar 7 zile (din 90 posibile)....acum am deplasare la sf. de august pentru 14 zile (sedere acolo) in Olanda....indeplineste oare aceasta viza ca permis de plecare si sedere acolo, deplasarea tot este de serviciu...sper sa primesc in curind si invitatie oficiala....




Задать вопрос