Buna ziua am depus la viza pentru bulgaria print-o agentie turristica de la care am procurat si pachetul turistic in aceasta tara , pe 10.05.2013 am dus la ei toate actele , si inka pina in ziua de azi nu am viza dar pe 23 tr sa plec . Astea de la agentie imi zic ca a fost schimbat ambasadorul si ca el ia pasaportele nu la rind ci mai intii ia pasapoartele celor ce pleaca in curind ... prima oara aud asa prostie pu viza schenghen , dic cite stiu ea se da maxim in 10 zile... Puteti sa -mi ziceti daca e adevarat totusi si asa ceva se poate intimpla cu o tara in UE ?




Задать вопрос