Buna ziua ..Am asa o intrebare la dumneavoastra ...Am viza de tip C italiana , valabila un an cu multi intrari .Am stat 6 luni in Italia si cineva mi-a zis ca deja numai pot pleca in Italia pentru ca trebuia sa ies din tara la 90 de zile .Este adevarat?
Multumesc .




Задать вопрос