Buna ziua as vrea si eu sa intreb din ceva fratele meu adepus acum 2 luni actle la ambasada Balti pentru viza si tot nu ia venit si din cauza la asta aici in scl unde invat si eu in Rominia vor sal exmatriculeze ca nu sa prezentat la scl daca puteti cineva cumva sa ma ajutati sau sami dati un contact la Bucuresti sa sun sa vad in care este problema va rog sa ma ajutati multumesc anicipat...




Задать вопрос