Buna, imi spuneti va rog ce pot face in asa kaz. Am depus dosar pentru viza de lung sejur ka fata au-pair. Am primit refuz. Dupa care am skris recours. Si din nou am primit refuz. Alte domnisoare kare au depus odata cu mine la aceasi agentie au primit refuz dupa care au fost acceptate. Familia are nevoie de mine. Sunt 3 copii tatal munceste mult, mama e decedata. Si fata au pair recenta se intoarce in Moldova. Va rog ma ajutati. Cu respekt Angela.




Задать вопрос