ОТВЕТИТЬ НА КОММЕНТАРИЙ

Anonymous
Intrarea in Germania

Buna ziua, sunt din Moldova casatorita cu cet.roman...am carte de resedinta romana..pentru plecarea in Germania la munca sau eventual vizita, ce acte imi trebuie, ce demersuri ar trebui facute?( specific ca as dori sa plec singura fara sot). Multumesc...

Ответить

CAPTCHA
Просим вас ответить на вопрос во избежания СПАМ-а
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.