ОТВЕТИТЬ НА КОММЕНТАРИЙ

Состояние: Offline
Зарегистрирован: 05/09/2012
Баллы: 0
eliberare viza ,ro

buna ziua ,
imi cer scuze pt incomodare , dar vroiam sa va intreb :
-daca depunem actele pt viza in Romania , in cat timp Ambasada elibereaza viza?
merci anticipat

Ответить

CAPTCHA
Просим вас ответить на вопрос во избежания СПАМ-а
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.