Salut,
Ma numesc Vitalie,si la moment ma aflu in Miami, SUA,am cistigat Green Card.In septembrie,prietena mea care se afla in Moldova,va implini 25 ani si vreau sa-i fac chemare in SUA, sa sarbatorim impreuna.Imi puteti spune care este procesura,si care sunt sansele ei de a primi viza?
Va multumesc anticipat !!!




Задать вопрос