ОТВЕТИТЬ НА КОММЕНТАРИЙ

Anonymous
Chemare In SUA

Salut,
Ma numesc Vitalie,si la moment ma aflu in Miami, SUA,am cistigat Green Card.In septembrie,prietena mea care se afla in Moldova,va implini 25 ani si vreau sa-i fac chemare in SUA, sa sarbatorim impreuna.Imi puteti spune care este procesura,si care sunt sansele ei de a primi viza?
Va multumesc anticipat !!!

Ответить

CAPTCHA
Просим вас ответить на вопрос во избежания СПАМ-а
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.