Buna,eu sunt din Romania iar prietena mea este din Rusia..am dori sa ne stabilim in Romania dar cu cat mai putine batai de cap pentru viza...la fiecare 6-12 luni...se poate face cumva o viza permanenta...fara a fi necesar un act de casatorie?va rog foarte frumos sa imi trimiteti raspunsul la aceasta adresa de e-mail,va multumesc frumos anticipat....email:[email protected]




Задать вопрос