ОТВЕТИТЬ НА КОММЕНТАРИЙ

Состояние: Offline
Зарегистрирован: 23/11/2012
Баллы: 0
viza spania

mii de scuze pentru impertinenta.........
in cazul in care imi fac o programare la ambasada si imi lipseste un act ceva, pot sa revin iarasi pentru a depune???
adica o sa mi se dea careva informatii despre asta sau nu?
multumesc!!!!

Ответить

CAPTCHA
Просим вас ответить на вопрос во избежания СПАМ-а
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.