Buna ziua,
Pentru a pleca la munca in Norvegia urmeaza sa obtineti o viza de lunga sedere (tip D) in acest sens. Pentru aceasta trebuie sa aplicati dosarul la Ambasada Regala a Norvegiei In Romania.
Mai multe detalii puteti afla vizitatind site-ul oficial al Norvegiei in Romania.
Cu respect,
Echipa Viza





Задать вопрос