ОТВЕТИТЬ НА КОММЕНТАРИЙ

Administrator аватар
Состояние: Offline
Зарегистрирован: 13/05/2010
Баллы: 2
munca in Norvegia

Buna ziua,

Pentru a pleca la munca in Norvegia urmeaza sa obtineti o viza de lunga sedere (tip D) in acest sens. Pentru aceasta trebuie sa aplicati dosarul la Ambasada Regala a Norvegiei In Romania.

Mai multe detalii puteti afla vizitatind site-ul oficial al Norvegiei in Romania.

Cu respect,

Echipa Viza

Ответить

CAPTCHA
Просим вас ответить на вопрос во избежания СПАМ-а
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.