Salut! Mă numesc Larisa. Am și eu o întrebare. Feciorul meu e deja cetățan al Canadei. Nu demult i s-a născut un fiu. Împreună cu nora ar dori să vin la ei măcar pentru o lună sau două. E posibil de obținut viza într-un timp restrîns? Ce acte trebuie să-mi trimită copii din Canada și ce acte trebuie să prezint eu? Sunt pensionară și doniciliată în orașul Bender. Vă mulțumesc anticipat.




Задать вопрос