buna seara .sunt cetatean roman si am stat aproape 3 luni in rep.moldova,ce trebuie sa fac ca sa nu mai plec de aici ?eu vreau sa ma casatoresc cu logodnica mea care este cetatean moldovean,si vrem sa ne stabilim definitiv aici in rep moldova,spuneti-mi ce pot face ca sa nu mai plec dupa aceste 3 luni ,ajutati-ma ,eu vreau sa stau aici si sa ma angajez si sa ma casatoresc ,ajutati-ma va rog frumos




Задать вопрос