mi se pare tare.inseamna ca esti important petnru ei daca se iau in gura cu tine.de ce?stiu eu asa ca tu esti cam anti-maghiar, mai bine zis anti-autonomist!si cam imi dau seama despre ce e vorba.
Deşi nu există cerinţe privind obţinerea vizei, cetăţenii trebuie să se conformeze reglementărilor aplicate în Franţa şi Spania, teritoriul cărora trebuie tranzitat pentru a ajunge în Andorra.
Informație adiţională:
Informaţie din domeniul sănătăţii:
Vaccinurile nu sunt necesare.