LOCURI DE MUNCĂ ÎN POLONIA: SELECȚIE DE POSTURI VACANTE DIN VARȘOVIA

09.06.2016
Locuri de muncă în Polonia: selecție de posturi vacante din Varșovia

Veste bună pentru vorbitorii de limba rusă din Varșovia: posturi vacante care necesită cunoașterea limbii ruse acum sînt multe. Cele mai bune oferte pentru dumneavoastră:

Unde: EBSCO Information Services

Cine:specialist în instruire (cunoscător al limbii ruse)

Firma EBSCO Information Services (EIS) oferă soluții optimizate pentru afaceri: reviste electronice și cărți, precum și baze de date științifice.

Cerinţe:

• Diplomă de licență în domeniul biblioteconomiei

• Diplomă de licență în informatică

• Experiență în domeniul formării personalului – cel puțin 4 ani

• Abilitatea de a lucra cu un public mai larg

• Disponibilitatea de a instrui stînd în picioare pînă la 5 ore pe zi

• Cunoașterea limbii ruse și poloneze

• Disponibilitatea pentru călătorii frecvente de afaceri

• Permis de conducere

Responsabilități:

• Lucrul cu managerii de vînzări, precum și cu managerul senior pentru dezvoltarea planului regional de implementare/formare

• Sprijinul regional al realizării software-ului EIS pentru clienții existenți și potențiali

• Organizarea și desfășurarea trainingurilor în colaborare cu echipa regională de vînzări

• Cercetarea prezentărilor și materialelor pentru paginile clienților

• Instruirea online privind produsele și serviciile EIS

• Expedierea răspunsurilor la cererile primite

• Stabilirea unor relații puternice cu echipa regională de vînzări, precum și cu clientela existentă și cea potențială

Ce se oferă:

• Lucru în regim full-time

• Birou în Varșovia

• Salariu competitiv

Sursa: zagranitsa.com

Publică un comentariu nou

CAPTCHA
Vă rugăm să răspundeţi la întrebare pentru a evita SPAM-ul
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.